Gimse IL

Trenere/Lagledere

Trenere/Lagledere

 Alt om trener-rollen finner du her - trenerhåndbok for Gimse IL

Alt om lagleder-rollen finner du her  - laglederhåndbok for Gimse IL

Oversikt over lagledere og trenere i Gimse IL

Lag  Rolle Navn Telefon  E-post
         
 G2011 (G6)  Lagleder  Tone Tevik Lilleberg 98441231  tone.t.lilleberg@gmail.com​
   Trener  Julianne Amundøy Andersen 40480857  julianne.a.andersen@gmail.com​
   Trener  Rune Solberg 45637938  rune_sol@yahoo.no​
         
 J2011 (J6)  Lagleder  Nina Kristin Gyllensten 40046087  Kampari77@hotmail.com
   Trener  Trine Winsnes 95248884  Trine.winsnes@gmail.com
   Trener  Thomas Nydal 92437930  Thomnyd@hotmail.com
         
 G2010 (G7)  Lagleder  Marit Borten 41522751  mbb@bnbank.no
   Lagleder  Anne Kjersti Hovin 97667445  anne.kjersti.hovin@melhus.kommune.no
   Trener  Ingar Sørvik 93088699  ingards@hotmail.com
   Trener  Bjørn Høyem 92245415  bjorn.hoiem@dnb.no
   Trener  Tor Inge Børmark 93218715  toringe@hotmail.com
         
 J2010 (J7)  Lagleder  Siv Helene Ovesen 95869038  sivheggli@hotmail.com
   Trener  Marianne Reitaas 97622531  Marianne.reitaas@gmail.com
   Trener  Anne Grete Hegdal 93030694  anehegdal@gmail.com
         
         
 G2009 (G8)  Lagleder  Siri Hummelvoll 95281599  siri.hummelvoll@effektivgruppen.no
   Trener  Åse Mørreaunet 92032726  ase.morreaunet@gmail.com
   Trener  Bjørn Gunnar Benjaminsen 90651970  bgbenjaminsen@gmail.com
   Trener  Dag Restad 95728966  dag.restad@hamstad.no
   Trener  Stein Mikkelsen 40331367  stein_m@hotmail.com
         
 J2009 (J8)  Lagleder  Siri Haugen Sve 97758195  siri@trondertun.no
   Trener  Anja Terese Rian 97159047  anja.terese@hotmail.com
   Trener  Linda Hammerø 97609005  linda.hammero@gmail.com
   Trener  Hilde Fjorden 92829966  hifjor@online.no
         
 G2008 (G9)  Lagleder  Christian Mathisen 92017113  christian.m@getmail.no
   Lagleder  Martin Andresen 99092833  Martin@andres1.net
   Trener  Tor Inge Børmark 93218715  toringe@Hotmail.com
   Trener  Nils Haugen 98608683  Nils.E.Haugen@sintef.no
         
         
 J2008 (J9)  Lagleder  Lynn Sandø 46761480  lynnsando@gmail.com
   Trener  Elin Haugnes 92650600  Elin.haugnes@getmail.no
   Trener  Hanne Holen 93060631  hanneholen@hotmail.com
   Trener  Ronny Heksem 41484931  ronny.heksem@svevia.no
   Trener  Hege Siri Kjensteberg 40871458  hegesiri@hotmail.com
   Trener  Stine Høgset 92861445  stine.hogset@gmail.com
   Trener  Erlend Dehlin 93409498  erdehlin@ntnu.no
         
 G2007 (G10)  Lagleder  Anja Rian 97159047  anja.terese@hotmail.com
   Lagleder  Hege Klæboe Grez 47298939  klaeboe_grez@hotmail.com
   Lagleder  Arne Kristiansen    arne_kristiansen@outlook.com
   Trener  Tor Inge Børmark 93218715  toringe@Hotmail.com
   Trener  Christian Pedersen 95721538  Chr.pedersen@gmail.com
   Trener  Steinar Nyland 93095285  s.nyland@online.no
         
 J2007 (J10)  Lagleder  Nina Brodahl 93450450  nbrodahl@gmail.com
   Trener  Erik Olsen 98282527  erik-ols@online.no
   Trener  Hans Petter Berntsen 99493945  Hans.petter.berntsen@moller.no
   Trener  Inge Haarberg 48159047  Inge.haarberg@tess.no
   Trener  Lars Håvard Tirslaug 92622799  tirslauglars@hotmail.com
         
 G2006 (G11)  Lagleder  Arne Oustad Nordbotn 95416736  arne@bb-entreprenor.no
   Lagleder  Frode Holm 99529299  frode.holm@norgeshus.no
   Trener  Frode Restad 97901438  Frode.restad@ahlsell.no / froderestad@hotmail.com
   Trener  Per Olav Orheim 92027466  perolav.orheim@loqal.no
   Trener  Kristian Lystad 48301016  klystad@online.no
         
 J2006 (J11)  Lagleder  Hege Merete Gaustad 91522341  mer-gaus@online.no
   Trener  Noralv Sandvik 95252300  noralv.sandvik@tine.no
   Trener  Geir Mellingsæter 92086079  geirmell70@gmail.com
         
 G2005 (G12)  Lagleder  Vidar Krogh-Albertsen 90056300  vidar@krogh-albertsen.no
   Trener  Kristian Strøm 46833306  eplekjerne@mac.com
   Trener  Jon Endre Rånes 91845204  jon@n-pro.no
         
 J2005 (J12)  Lagleder  Tone Dybdalsbakk 99630199  tone_dypdalsb@yahoo.no
   Lagleder  Marianne Rønning 91539531  ronningorama@gmail.com
   Trener  Kristin Lauglo 99248286  Kristin.lauglo@lundamo.nhn.no
   Trener  Ragnhild Haugen 93865337  ragnhild.haugen@gmail.com
   Trener  Jørn Tore Berg 95789162  joern-tb@online.no
   Trener  Geir Inge Ringen 91897898  geir.inge.ringen@gmail.com
         
 G2004 (G13)  Lagleder  Øyvind Krogh-Albertsen  95448071  oyvind@krogh-albertsen.no
   Lagleder  Hans Petter Øien Kvam  98244123  Hanspetter@nitr.no
   Trener  Morten Knutsen  92089414  knutsenmorten@yahoo.no
         
 J2004 (J13)  Lagleder  Jørgen Qvenild  92445515  jorgen@svanholm.no
   Lagleder  Hege Gaustad  91522341  mer-gaus@online.no
   Trener  Bjørn Høiem  92245415  bjorn.hoiem@dnbnor.no
   Trener  Gry Båtvik  92410550  gryhand@gmail.com
         
 G2003 (G14)  Lagleder  Kristel Kjøraas  93212357  kristel@loqal.no  /  totusenogtre@gmail.com
   Trener  Bjørnar Duun  99617937  bj-duun@hotmail.com
   Trener  Esben Sandø  94833721  esbensande30@gmail.com
   Trener  Hjørvard Bjørnbeth 90881581  bi@laringsverkstedet.no
   Trener  Peder Hegerberg 93480350  perder.hegerberg@if.no
         
 J2003 (J14)  Lagleder  Anne Svanholm  97111459  anne.svanholm@idegroup.no
   Trener  Lavrans    Schrøder  91369806  lavrans@emmaprod.com
   Trener  Åsmund Hansen  90280019  aasmund.hansen@loqal.no
   Trener  Lars Svanholm 90110550  lars@svanholm.no
         
 G16   Lagleder  Heidi Kregnes 93263278  hkregnes@live.no
   Lagleder  Irene Teigen Nordskag 98451900  irene.teigen.nordskag@gmail.com
   Lagleder  Hans Petter Berntsen 99493945  hans.petter.berntsen@moller.no
   Lagleder  Sunniva Vigdal Hegerberg 98240198  hegerbergsun@hotmail.com
   Trener  Frode Nordskag 41474050  fnordskag@yahoo.com
   Trener  Ole Høybakken 90510925  olehoey@loqal.no
   Trener  Geir Holthe 41449245  ge-holth@online.no
   Trener  Inge Rimolsrønning 90127940  inrimols@online.no
         
 J15  Lagleder  Toril Mellingsæter 93093412  tm@tobb.no
   Trener  Noralv Sandvik 95252300  noralv.sandvik@tine.no
   Trener  Gisle Riset 93868153  gisle.riset@gmail.com
   Trener  Per Anders Boksasp 95246101  peranders1@getmail.no
         
 J17  Lagleder  Toril Mellingsæter 93093412  tm@tobb.no
   Trener  Noralv Sandvik 95252300  noralv.sandvik@tine.no
   Trener  Tor Øyvind Vedal 95907264  vedal2r@gmail.com
   Trener  Per Anders Boksasp 95246101  peranders1@getmail.no
   Trener  Gisle Riset 93868153  gisle.riset@gmail.com
         
 G19 / SR  Lagleder  Olve Jan Ulfsnes 90744420  olvejan@gmail.com
   Lagleder  Vidar Krogh-Albertsen 90056300  vidar@krogh-albertsen.no
   Lagleder (SR)  Christin Sleppen 95135001  chsle@hotmail.com
   Trener (G19)  Pål Kenneth Lundereng 97578592  frankpbj@hotmail.com
   Trener (G19)  Jørn Tore Berg 95789162  joern-tb@online.no
   Trener (SR)  Tore Rønning 47017362  tore.ronning1972@gmail.com
   Trener (SR)  Geir Ove Aune 97975972  geir-ove.aune@doka.com
   Trener (SR)  Ketil Olsen 91750019  post@koinvest.no
         
         
 J19 / SR  Lagleder (J19)  Marianne Snøan 48183781  marianne.snoan@outlook.com
   Lagleder (SR)  Erik Olsen 98282527  Erik-ols@online.no
   Trener  Johan Dahl 93621764  Fotballjohan@gmail.com
   Trener  Terje Ler 47878010  terjeler@frisurf.no
   Trener  Jon Kåre Prestmo 91310122  jonke64@msn.com
   Trener  Ketil Aagesen  40035394  Drift@nyborgbl.no
         
         

 

Postboks 185

7223  MELHUS

E-post: post@gimseil.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift