Gimse IL

Dommere/kamp

Dommere/kamp

Oversikt over dommere pr kamp

 

Til Dommere

  • Se nøye gjennom oppsettet og skriv ned alle kampene dere er satt opp som dommer.
  • Møt opp 30 minutter før kampstart, hils på trenere på begge lag. Spillerne stiller opp og gir «five» før kampstart.
  • Er det kamper som ikke passer, prøv og bytt med andre dommere.
  • Får dere ikke til å bytte ta kontakt med lagleder på laget dere skal dømme, minst 2 dager før kampen.
  • Kolliderer dømming med trening hør med treneren din om du allikevel kan dømme, dømming gir god trening i fotballforståelse.

 

Til lagledere/trenere

  • Opprett kontakt med dommer minst 1-2 dager før kampen skal spilles. Info finner du her
  • Oppsettet av dommere er et hjelpemiddel for både dommere og lagledere, men at dommere kan være forhindret ut i fra oppsatt liste, er ikke til å unngå på grunn av treninger og flytting av kamper.
  • Er oppsatte dommer forhindret fra å dømme, er lagledere ansvarlige for å skaffe ny dommer.
  • Eventuelle konflikter mellom dommere og ett av lagene meldes til dommerkontakt etter kampen. Diskusjoner med dommeren etter kampen som kan oppleves negativt for dommeren skal ikke forkomme.
  • Ta godt vare på dommerne våre både før, under og etter kampen. Husk de er en del av fotballavdelinga på Gimse på lik linje med spillerne.
  • Gjerne veiled underveis og vær flink med å gi ros.
  • Gimse IL sine satser for dommerhonorar skal følges
Dag Dato kl slett Dommer Tlf Lag Bane
tirsdag 22.08.2017 18:00  Emma Skogseth 93840962 J8 Gimse - Buvik  [KG9-4C]
tirsdag 22.08.2017 18:00  Håkon Farstad 47328323 G8 Gimse 1 - Melhus 2 [KG9-4D]
tirsdag 22.08.2017 18:00  Elliot Aune  Thornburg 98135861 G8 Gimse 2 - Melhus 3 [KG9-4A]
tirsdag 22.08.2017 18:30  Vegard Leer 94892610 G12 Gimse - Malvik  [KG11-4B]
onsdag 23.08.2017 18:00  Mathias Tørset Bjørnbeth 41319626 G9 Gimse 2 - Gauldal Nord [KG9-4A]
torsdag 24.08.2017 17:15  Lotte Båtvik 47930081 J12 Gimse - Strindheim 2 [KG11-4A]
torsdag 24.08.2017 18:00  Eivind Hoøen 46319036 J10 Gimse 2 - Trønder-Lyn [KG9-4A]
tirsdag 29.08.2017 18:30  Vegard Leer 94892610 G12 Gimse 2 - Gauldal 2 [KG11-2B]
tirsdag 29.08.2017 19:00  Martin Røstvoll 92033111 G11 Gimse 2 - Melhus 2 [KG9-2A]
tirsdag 29.08.2017 19:00  Oda Therese Skimmeli 91991650 J11 Gimse - Sokna [KG9-2B]
tirsdag 29.08.2017 19:00  Emil Hopstad 45068292 G11 Gimse 2 - Melhus 2 [KG2-2A]
tirsdag 29.08.2017 19:00  Pia Henriksen 46974743 J11 Gimse - Sokna [KG2-2B]
onsdag 30.08.2017 18:00  Emma Svanholm 97131470 J9 Gimse - Gauldal Sør [KG9-4A]
onsdag 30.08.2017 18:00  Håkon Farstad 47328323 G9 Gimse 1 - Trønder-Lyn [KG9-4B]
onsdag 30.08.2017 18:30  Kamilla Vedal 95240735 G12 Gimse 2 - Gauldal 2 [KG11-4B]
torsdag 31.08.2017 18:00  Julie M G Nordang 91522341 J10 Gimse 1 - Melhus 2 [KG9-4C]
torsdag 31.08.2017 18:00  Eivind Hoøen 46319036 G10 Gimse 1 - Melhus 4 [KG9-4D]
torsdag 31.08.2017 18:00  Sander Kjøraas 40739746 G10 Gimse 2 - Gauldal Sør [KG9-4A]
torsdag 31.08.2017 18:30  Synne Berg Rønning 40640119 J12 Gimse 2 - Buvik  [KG11-4A]
torsdag 31.08.2017 19:00  Vegard Leer 94892610 G11 Gimse - Gauldal [KG9-2A]
tirsdag 05.09.2017 18:00  Mathias Tørset Bjørnbeth 41319626 G8 Gimse 2 - Gauldal Sør [KG9-4A]
tirsdag 05.09.2017 18:30  Andreas Nilsen Aamo 47718030 G12 Gimse - Trygg/Lade 3 [KG11-4B]
tirsdag 05.09.2017 19:00  Pia Henriksen 46974743 J11 Gimse - Leik [KG2-2A]
onsdag 06.09.2017 18:00  Sindre Ulfsnes 94053833 G9 Gimse 2 - Buvik 2 [KG9-4C]
torsdag 07.09.2017 18:00  Julie M G Nordang 91522341 J10 Gimse 2 - Buvik 1 [KG9-4C]
torsdag 07.09.2017 18:00  Elliot Aune  Thornburg 98135861 G10 Gimse 1 - Melhus 1 [KG9-4D]
fredag 18.09.2017 18:30  Martin Røstvoll 92033111 G12 Gimse 2 - Oppdal [KG11-4B]
søndag 10.09.2017 17:00  Kamilla Vedal 95240735 J12 Gimse - Ranheim  4 [KG11-4A]
tirsdag 12.09.2017 18:00  Sindre Ulfsnes 94053833 G8 Gimse 1 - Melhus 1 [KG9-4D]
tirsdag 12.09.2017 18:30  Martin Røstvoll 92033111 G12 Gimse - Trønder-Lyn [KG11-4B]
tirsdag 12.09.2017 19:00  Mia Marie Qvenild 92496322 G11 Gimse 2 - Oppdal 2 [KG9-2A]
onsdag 13.09.2017 18:00  Emma Svanholm 97131470 J9 Gimse  - Melhus 1 [KG9-4C]
onsdag 13.09.2017 18:00  Mathias Tørset Bjørnbeth 41319626 G9 Gimse 1 - Buvik 3 [KG9-4D]
torsdag 14.09.2017 18:00  Synne Berg Rønning 40640119 J10 Gimse 1 - Gimse 2 [KG9-4A]
torsdag 14.09.2017 18:00  Herman Øien Kvam 94055939 G10 Gimse 2 - Melhus 2 [KG9-4B]
torsdag 14.09.2017 18:30  Emma Svanholm 97131470 J12 Gimse 2 - KIL/Hemne [KG11-4A]
tirsdag 19.09.2017 17:15  Sara Emilie Strøm 48405524 J12 Gimse - Charlottenlund  3 [KG11-4A]
tirsdag 19.09.2017 18:00  Sindre Ulfsnes 94053833 G8 Gimse 2 - Buvik 3 [KG9-4A]
onsdag 20.09.2017 18:00  Herman Øien Kvam 94055939 G9 Gimse 2 - Melhus 3 [KG9-4A]
torsdag 21.09.2017 18:00  Hanna Jøssund Krognes 40480848 J10 Gimse 2 - Melhus 2 [KG9-4A]
torsdag 21.09.2017 18:00  Sander Kjøraas 40739746 G10 Gimse 1 - Gauldal Midt [KG9-4B]
torsdag 21.09.2017 18:30  Kristoffer Kvalen Johansen 48272024 J12 Gimse 2 - Glimt /Orkanger 2 [KG11-4A]
torsdag 21.09.2017 19:00  Beate Stendahl Spets 46846288 J11 Gimse - Oppdal 2 [KG9-2A]
fredag 22.09.2017 18:00  Anna Maria Andresen 92121008 G11 Gimse - Vestbyen [KG9-2A]
fredag 22.09.2017 18:30  Vegard Leer 94892610 G12 Gimse 2 - Oppdal 2 [KG11-4B]
tirsdag 26.09.2017 18:00  Helle Hovin Høiem 94498182 J8 Gimse - Melhus 3 [KG9-4D]
tirsdag 26.09.2017 18:30  Thomas Fjærlie 97629491 G12 Gimse - Nidelv 3 [KG11-4B]
onsdag 27.09.2017 18:00  Anna Maria Andresen 92121008 J9 Gimse - Melhus 2 [KG9-4C]
torsdag 28.09.2017 18:00  Hanna Jøssund Krognes 40480848 J10 Gimse 1 - Buvik 1 [KG9-4C]
torsdag 28.09.2017 18:00  Synne Berg Rønning 40640119 G10 Gimse 1 - Melhus 3 [KG9-4D]
torsdag 28.09.2017 19:00  Elias Selbo  Sande 95424281 G11 Gimse 2 - Sokna 2 [KG2-2A]
tirsdag 03.10.2017 18:00  Anna Maria Andresen 92121008 J8 Gimse - Trønder-Lyn [KG9-4D]
tirsdag 03.10.2017 18:00  Henrik Duun 40172104 G8 Gimse 2 - Melhus 4 [KG9-4C]
tirsdag 03.10.2017 18:30  Marius Krogh-Albertsen 95237456 G12 Gimse 2 - Singsås  [KG11-4B]
onsdag 04.10.2017 18:00  Emma Skogseth Schrøder 93840962 J9 Gimse - Gauldal Nord [KG9-4A]
onsdag 04.10.2017 18:00  Andreas Nilsen Aamo 47718030 G9 Gimse 1 - Leik 2 [KG9-4B]
onsdag 04.10.2017 18:00  Peter Håpnes 92154980 G9 Gimse 2 - Buvik 3 [KG9-4C]
torsdag 05.10.2017 18:00  Helle Hovin Høiem 94498182 J10 Gimse 2 - Leik  [KG9-4A]
torsdag 05.10.2017 18:30  Oda Therese Skimmeli 91991650 J12 Gimse 2 - Orkdal [KG11-4A]
torsdag 05.10.2017 19:00  Elias Selbo  Sande 95424281 G11 Gimse 2 - Buvik 2 [KG2-2A]
fredag 06.10.2017 18:00  Henrik Duun 40172104 G10 Gimse 1 - Melhus 2 [KG9-4A]
fredag 06.10.2017 18:30  Martin Røstvoll 92033111 G11 Gimse - Tiller 3 [KG9-2B]
fredag 06.10.2017 18:30  Oda Therese Skimmeli 91991650 J11 Gimse - Buvik  [KG9-2A]
fredag 06.10.2017 18:30  Peter Håpnes 92154980 G11 Gimse - Tiller 3 [KG2-2B]
fredag 06.10.2017 18:30  Marius Krogh-Albertsen 95237456 J11 Gimse - Buvik  [KG2-2A]
onsdag 18.10.2017 17:15  Peter Håpnes 92154980 J12 Gimse - Sverresborg  2 [KG11-4A]

 

Postboks 185

7223  MELHUS

E-post: post@gimseil.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift