Gimse IL

Trenere/Lagledere

Trenere/Lagledere

 Alt om trener-rollen finner du her - trenerhåndbok for Gimse IL

Alt om lagleder-rollen finner du her  - laglederhåndbok for Gimse IL

Oversikt over lagledere og trenere i Gimse IL

Lag  Rolle Navn Telefon  E-post
         
 J2012 (J7)  Lagleder  Wenche Blokkum 98635306  blokka_183@hotmail.com
   Trener  Kari Lunde 91309178  kari.lunde@hotmail.no
   Trener  Hege Indseth 90134126  hegei1984@hotmail.com
   Trener  Ingar Sørvik 93088699  ingards@hotmail.com
         
 G2012 (G7)  Lagleder  Øyvind Vestavik 41422911  jucas266@msn.com
   Trener  Aleksander Wik 92843830  Alekswik@hotmail.com
   Trener  Alexander H Kopperud 41625749  alexanderhkopperud@hotmail.com
   Trener  Anders Reitaas Olsen 92400322  Anders.reitaas@gmail.com
   Trener  Torstein Hansen 93201529  torstein.hansen@akerbp.com
         
 G2011 (G8)  Lagleder  Tone Tevik Lilleberg 98441231  tone.t.lilleberg@gmail.com​
   Trener  Julianne Amundøy Andersen 40480857  julianne.a.andersen@gmail.com​
   Trener  Rune Solberg 45637938  rune_sol@yahoo.no​
   Trener  Ronny Berge 41698200  ronnyberge@gmail.com
         
 J2011 (J8)  Lagleder  Kristine Riise 90831316  kristine.rise@gmail.com
   Lagleder  Ketil Eriksen 92809542  Kampari77@hotmail.com
   Trener  Trine Winsnes 95248884  Trine.winsnes@gmail.com
   Trener  Thomas Nydal 92437930  Thomnyd@hotmail.com
   Trener  Steinar Eggen 90146052  steggen78@gmail.com
         
 G2010 (G9)  Lagleder  Marit Borten 41522751  mbb@bnbank.no
   Trener  Ingar Sørvik 93088699  ingards@hotmail.com
   Trener  Bjørn Høyem 92245415  bjorn.hoiem@dnb.no
         
 J2010 (J9)  Lagleder  Siv Helene Ovesen 95869038  sivheggli@hotmail.com
   Trener  Marianne Reitaas 97622531  Marianne.reitaas@gmail.com
   Trener  Anne Grete Hegdal 93030694  anehegdal@gmail.com
         
 G2009 (G10)  Lagleder  Siri Hummelvoll 95281599  siri.hummelvoll@effektivgruppen.no
   Trener  Åse Mørreaunet 92032726  ase.morreaunet@gmail.com
   Trener  Bjørn Gunnar Benjaminsen 90651970  bgbenjaminsen@gmail.com
   Trener  Ole Anders Storsve 99217246  olee_a@hotmail.com
         
 J2009 (J10)  Lagleder  Siri Haugen Sve 97758195  siri@trondertun.no
   Lagleder  Lynn Sandø 46761480  lynnsando@gmail.com
   Trener  Hilde Fjorden 92829966  hifjor@online.no
   Trener  Børge Sundsfjord 97656560  borgesundsfjord@gmail.com
         
 G2008 (G11)  Lagleder  Christian Mathisen 92017113  christian.m@getmail.no
   Lagleder  Martin Andresen 99092833  Martin@andres1.net
   Trener  Tor Inge Børmark 93218715  toringe@Hotmail.com
   Trener  Nils Haugen 98608683  Nils.E.Haugen@sintef.no
         
         
 J2008 (J11)  Lagleder  Lynn Sandø 46761480  lynnsando@gmail.com
   Lagleder  Siri Haugen Sve 97758195  siri@trondertun.no
   Trener  Børge Sundsfjord 97656560  borgesundsfjord@gmail.com
   Trener  Hilde Fjorden 92829966  hifjor@online.no
         
G2007 (G12)  Lagleder  Ingvill Nyland 40413673  inyland@hotmail.no
   Lagleder  Mona Windseth 90546234  monawindseth@gmail.com
   Trener  Jean Maduga 48202717  jeanmaduga@gmail.com
         
 J2007 (J12)  Lagleder  Nina Brodahl 93450450  nbrodahl@gmail.com
   Trener  Erik Olsen 98282527  erikolsen1969@gmail.com
   Trener  Hans Petter Berntsen 99493945  Hans.petter.berntsen@moller.no
   Trener  Inge Haarberg 48159047  Inge.haarberg@tess.no
   Trener  Lars Håvard Tirslaug 92622799  tirslauglars@hotmail.com
         
 G2006 (G13)  Lagleder  Arne Oustad Nordbotn 95416736  arne@bb-entreprenor.no
   Lagleder  Frode Holm 99529299  frode.holm@norgeshus.no
   Trener  Frode Restad 97901438  Frode.restad@ahlsell.no / froderestad@hotmail.com
   Trener  Per Olav Orheim 92027466  perolav.orheim@loqal.no
   Trener  Kristian Lystad 48301016  klystad@online.no
   Trener  Linda Hammerø 97609005  linda.hammero@gmail.com
         
 J2006 (J13)  Lagleder  Hege Merete Gaustad 91522341  mer-gaus@online.no
   Trener  Erik Olsen 98282527  erikolsen1969@gmail.com
   Trener  Geir Mellingsæter 92086079  geirmell70@gmail.com
         
 G14  Lagleder  Vidar Krogh-Albertsen 90056300  vidar@krogh-albertsen.no
   Trener  Kristian Strøm 46833306  eplekjerne@mac.com
   Trener  Jon Endre Rånes 91845204  jon@n-pro.no
         
 J14  Lagleder  Tone Dybdalsbakk 99630199  tone_dypdalsb@yahoo.no
   Lagleder  Annika Øie 93800999  annika72@online.no
   Trener  Ragnhild Haugen 93865337  ragnhild.haugen@gmail.com
   Trener  Jørn Tore Berg 95789162  joern-tb@online.no
   Trener  Bjørnar Duun 99617937  bj-duun@hotmail.com
         
 J15  Lagleder  Jørgen Qvenild  92445515  jorgen@svanholm.no
   Lagleder  Hege Gaustad  91522341  mer-gaus@online.no
   Trener  Bjørn Høiem  92245415  bjorn.hoiem@dnbnor.no
   Trener  Gry Båtvik  92410550  gryhand@gmail.com
   Trener  Morten Frank  91874269  mortenfrank82@gmail.com
         
 G16   Lagleder  Kristel Kjøraas 93212357  kristel@loqal.no
   Lagleder  Oddny Langørgen 45861210  Oddny_langorgen@hotmail.com
   Trener   Fredrik Krogh-Albertsen 95461996  fredrik@krogh-albertsen.no
   Trener  Frank Håpnes 94846569  frhaap@gmail.com
         
 J17  Lagleder  Anne Svanholm  97111459  anne.svanholm@idegroup.no
   Trener  Lavrans Schrøder 91369806  lavrans@emmaprod.com
   Trener  Lars Svanholm 90110550  lars@svanholm.no
         
 G19  Lagleder  Øyvind Krogh-Albertsen 95448071  oyvind@krogh-albertsen.no
   Lagleder  Vidar Krogh-Albertsen 90056300  vidar@krogh-albertsen.no
   Trener   Hjørvard Bjørnbeth 90881581  bi@laringsverkstedet.no
   Trener  Simen Bruheim 91310026  simen.bruheim@maskinagentur.no
         
 Herrer SR  Lagleder  Aleksander Åmot Olsen 4608852  aleksanderamot.olsen@fotball.no
   Trener  Anders Olsen Reitaas 92400322  anders.reitaas@gmail.com
   Trener  Morten Frank 91874269  mortenfrank82@gmail.com
         
 Damer SR  Lagleder (SR)  Marianne Snøan 48183781  marianne.snoan@outlook.com
   Trener  Gisle Riset 93868153  gisle.riset@gmail.com
   Trener  Johan Dahl 93621764  fotballjohan@gmail.com
   Trener  Terje Ler 47878010  terjeler@frisurf.no
   Trener  Jon Kåre Prestmo 91310122  jonke64@msn.com
   Trener  Ketil Aagesen 40035394  drift@nyborgbl.no
         

 

Postboks 185

7223  MELHUS

E-post: post@gimseil.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift