Gimse IL

Dommere/kamp

Dommere/kamp

Oversikt over dommere pr kamp

Foreløpig dommerliste - 5'er kampene er ikke kommet inn enda (frist 10.4)

Dag / dato  tid  Kamp  Dommer  tlf nr
tirsdag 09.04.2019 18.30 J11 Gimse  - Byåsen 3 [KG9-7A] Pia Henriksen 46974743
tirsdag 09.04.2019 18.30 G11 Gimse - Melhus 3 [KG9-7B] Sander Kjøraas  40739746
onsdag 10.04.2019 20.00 G16 Gimse 2 - Vanvik /Stadsbygd 2 [KG9] Kamilla Vedal   95240735
torsdag 11.04.2019 18.30 G11 Gimse 2 - Skaun 2 [KG9-7B] Eirik Krogh-Albertsen  91610750
tirsdag 23.04.2019 18.30 J11 Gimse 2 - Buvik [KG9-7A] Hanne Rokkones  98453754
tirsdag 30.04.2019 18.30 J11 Gimse  - Tiller 3 [KG9-7A] Eli Nilsen Berg 94190541
onsdag 01.05.2019 18.30 G11 Gimse - Leik [KG9-7A] Hanna Jøssund Krognes  40480848
onsdag 01.05.2019 20.00 G16 Gimse 2 - Gauldal 2 [KG9] Kamilla Vedal   95240735
torsdag 02.05.2019 17:30 G9 Gimse 1  Melhus 2 [KG9-5A] Fredrik Sørensen 91587487
tirsdag 07.05.2019 17:30 G10 Gimse  Melhus 1 [KG9-7A] Adrian Krogh-Albertsen 90646252
tirsdag 07.05.2019 18.30 J11 Gimse 2 - Melhus [KG9-7B] Kari Hoøen 48033361
tirsdag 07.05.2019 18.30 G12 Gimse  - Lensvik [KG9-7A] Eirik Krogh-Albertsen  91610750
torsdag 09.05.2019 17:30 G9 Gimse 2  Støren 1 [KG9-5B] August Dehlin Høyden 98035470
fredag 10.05.2019 18.30 G11 Gimse 2 - Melhus 2 [KG9-7B] Magnus Vedal 40530234
tirsdag 14.05.2019 17:30 J8 Gimse  Melhus 2 [KG9-5B] Marita Sørgård Kregnes 41263313
onsdag 15.05.2019 17:30 G8 Gimse  Støren 2 [KG9-5A] Gabriel Ekren Berg 47623037
onsdag 15.05.2019 17:30 J9 Gimse  Melhus 2 [KG9-5B] Eline Sørløkken 98888443
onsdag 15.05.2019 18.30 G11 Gimse - Oppdal [KG9-7B] Peter Håpnes  92154980
onsdag 15.05.2019 20.00 G16 Gimse 2 - Hegra 2 [KG9] Kamilla Vedal   95240735
torsdag 16.05.2019 17:30 G9 Gimse 1  Gauldal Midt [KG9-5C] Håvard Skogstad Leer 94880229
torsdag 16.05.2019 18.30 J11 Gimse  - Byneset [KG9-7A] Pia Henriksen 46974743
tirsdag 21.05.2019 17:30 G10 Gimse  Tr.lyn [KG9-7B] Herman Øien Kvam  94055939
tirsdag 21.05.2019 18.30 J11 Gimse 2 - Oppdal [KG9-7A] Julie M G Nordang   91522341
tirsdag 21.05.2019 18.30 G12 Gimse  - Orkanger 3 [KG9-7B] Sindre Ulfsnes 94053833
torsdag 23.05.2019 17:30 G9 Gimse 1  Støren 2 [KG9-5C] Fredrik Sørensen 91587487
torsdag 23.05.2019 18.30 G11 Gimse 2 - Meldal [KG9-7B] Adrian Krogh-Albertsen 90646252
tirsdag 28.05.2019 17:30 J8 Gimse  Gauldal United (Hovin) [KG9-5A] Adrian Krogh-Albertsen 90646252
onsdag 29.05.2019 17:30 G8 Gimse  Melhus 1 [KG9-5B] Gabriel Ekren Berg 47623037
onsdag 29.05.2019 17:30 J9 Gimse  Gauldal United [KG9-5C] Sandra Nakstad Lorentzen 95527551
onsdag 29.05.2019 20.00 G16 Gimse 2 - Buvik 2 [KG9]    
torsdag 30.05.2019 17:30 G9 Gimse 2  Melhus 1 [KG9-5B] August Dehlin Høyden 98035470
tirsdag 04.06.2019 17:30 J8 Gimse  Melhus 1 [KG9-5C] Ella Skjetne 46805759
tirsdag 04.06.2019 17:30 G10 Gimse  Rennebu [KG9-7A] Håvard Skogstad Leer 94880229
tirsdag 04.06.2019 18.30 G11 Gimse - Gauldal [KG9-7A] Eli Nilsen Berg 94190541
onsdag 05.06.2019 17:30 J9 Gimse  Melhus 1 [KG9-5C] Amalie Vik Duun 45853431
torsdag 06.06.2019 17:30 G9 Gimse 2  Melhus 2 [KG9-5D] Emma Skogseth  93840962
torsdag 06.06.2019 18.30 J11 Gimse  - Kattem 2 [KG9-7A] Kari Hoøen 48033361
søndag 09.06.2019 14.00 G11 Gimse 2 - Trønder/Frøya 2/Nabeita [KG9-7A] Adrian Krogh-Albertsen 90646252
søndag 09.06.2019 18.30 G12 Gimse  - Glimt [KG9-7B] Peter Håpnes  92154980
tirsdag 11.06.2019 17:30 G10 Gimse  Sokna [KG9-7B] Magnus Vedal 40530234
onsdag 12.06.2019 19.00 G16 Gimse 2 - Oppdal 2 [KG9] Mathias Tørset Bjørnbeth  41319626
onsdag 13.06.2019 17:30 G9 Gimse 1  Buvik 1 [KG9-5A] Nora Haugen 40547830
søndag 16.06.2019 18.00 J11 Gimse 2 - Orkanger [KG9-7B] Emilie Kvernemo 98489728
tirsdag 18.06.2019 17:30 J8 Gimse  Leik [KG9-5C] Nora Haugen 40547830
onsdag 19.06.2019 17:30 G8 Gimse  Melhus 2 [KG9-5A] Kari Hoøen 48033361
onsdag 19.06.2019 17:30 J9 Gimse  Spillefri [KG9-5B] Thea Olsen  93262633
tirsdag 27.08.2019 18.30 G12 Gimse  - Oppdal 2 [KG9-7B] Herman Øien Kvam  94055939
tirsdag 10.09.2019 18.30 G12 Gimse  - Orkanger 2 [KG9-7B] Eirik Krogh-Albertsen  91610750
tirsdag 24.09.2019 18.30 G12 Gimse  - Gauldal 2 [KG9-7A] Sindre Ulfsnes 94053833
tirsdag 15.10.2019 18.30 G12 Gimse  - Singsås [KG9-7A] Peter Håpnes  92154980

 

Til Dommere

  • Se nøye gjennom oppsettet og skriv ned alle kampene dere er satt opp som dommer.
  • Møt opp 30 minutter før kampstart, hils på trenere på begge lag. Spillerne stiller opp og gir «five» før kampstart.
  • Er det kamper som ikke passer, prøv og bytt med andre dommere.
  • Får dere ikke til å bytte ta kontakt med lagleder på laget dere skal dømme, minst 2 dager før kampen.
  • Kolliderer dømming med trening hør med treneren din om du allikevel kan dømme, dømming gir god trening i fotballforståelse.

 

Til lagledere/trenere

  • Opprett kontakt med dommer minst 1-2 dager før kampen skal spilles. Info finner du her
  • Oppsettet av dommere er et hjelpemiddel for både dommere og lagledere, men at dommere kan være forhindret ut i fra oppsatt liste, er ikke til å unngå på grunn av treninger og flytting av kamper.
  • Er oppsatte dommer forhindret fra å dømme, er lagledere ansvarlige for å skaffe ny dommer.
  • Eventuelle konflikter mellom dommere og ett av lagene meldes til dommerkontakt etter kampen. Diskusjoner med dommeren etter kampen som kan oppleves negativt for dommeren skal ikke forkomme.
  • Ta godt vare på dommerne våre både før, under og etter kampen. Husk de er en del av fotballavdelinga på Gimse på lik linje med spillerne.
  • Gjerne veiled underveis og vær flink med å gi ros.
  • Gimse IL sine satser for dommerhonorar skal følges

 

Postboks 185

7223  MELHUS

E-post: post@gimseil.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift